We hebben het ingevoerde auto kenteken L168TD gevonden.
Het voertuig is van het merk OPEL
en de handelsbenaming is INSIGNIA SPORTS TOURER.
Deze Personenauto is GRIJS en
in het jaar 2020 voor het eerst geregistreerd in
Nederland.
De waarde inclusief bpm en btw van uw auto € 43.893,00 euro.
U dient de auto met kenteken L168TD voor 17-09-2026 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken.
Er staan nog terugroepacties open voor de auto met het kenteken L168TD, kijk voor meer informatie over deze terugroepacties bij het gelijknamige overzicht hieronder.
Algemeen
Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
Catalogusprijs
€ 43.893,00
Bruto BPM
4.351
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
Geschiedenis en APK
Laatste kilometerstand registratie
2023, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
01-07-2023
Eerste afgifte Nederland
Eerste toelating
17-09-2020
Vervaldatum APK
17-09-2026
Wacht op keuren
Voor het kopen van een auto is het uiteraard goed om te weten of de auto met kenteken L168TD geen schade verleden heeft en de kilometerstand klopt. Deze informatie hebben we momenteel niet tot onze beschikking, hiervoor verwijzen we u naar auto verleden.
Voor deze datum moet de auto gekeurd zijn anders mag je er niet meer mee rijden. Wel mag de auto nog 2 maanden na het verlopen van de APK datum stilstaan op de openbare weg. Je mag de auto 2 maanden voor het verstrijken van de vervaldatum laten keuren met behoud van de oorspronkelijke APK vervaldatum.
APK Lichte voertuigen
22-07-2024, 15:35
Tijdens de controle 1 gebrek(en) gevonden:
1 x Spiegel ondeugdelijk bevestigd
Nieuwe eigenaar
01-07-2023
De auto heeft een nieuwe eigenaar gekregen en de datum te naam is gewijzigd.
Terugroepactie (hersteld)
28-03-2023
Er zit een fout in de software van de regelmodule van de elektronische rem.
Nieuwe eigenaar
16-02-2023
De auto heeft een nieuwe eigenaar gekregen en de datum te naam is gewijzigd.
Terugroepactie
22-09-2020
De bouten van de tankriem zijn mogelijk niet goed vastgemaakt.
Eerste toelating
17-09-2020
De eerste keer dat het voertuig een kenteken heeft gekregen waar ook ter wereld.
Wij proberen een complete historie te tonen van het voertuig L168TD. Hiervoor maken we gebruik van verschillende bronnen. Toch kan het voorkomen dat de historie niet helemaal volledig is.
De bouten van de tankriem zijn mogelijk niet goed vastgemaakt.
Meer informatie
28-03-2023
Hersteld
Er zit een fout in de software van de regelmodule van de elektronische rem.
Meer informatie
Geconstateerde gebreken APK
22-07-2024
1 x
Spiegel ondeugdelijk bevestigd
1 Benzine - Brandstof/verbruik
Brandstofverbruik buiten
Brandstofverbruik gecombineerd
5,60 l/100km
Brandstofverbruik stad
CO2 uitstoot gecombineerd
129 g/km
Emissiecode
6
Geluidsniveau rijdend
65 dB
Geluidsniveau stationair
72 dB
Netto maximum vermogen
121,00 kW
Uiterlijk en inrichting
Inrichting
stationwagen
Eerste kleur
GRIJS
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
5
Aantal deuren
5
Lengte
Breedte
186 cm
Technisch
Type
Z-B
Uitvoering
BD1ZAKADL15
Aantal Cilinders
4
Cilinderinhoud
1.490 cm³
Er zijn heel veel verzekeringen met verschillende voorwaarden en het is lastig om te bepalen welke verzekering het beste bij je past. Met Pricewise kun je autoverzekeringen vergelijken en afsluiten.
Je kan de auto met kenteken L168TD gemakkelijk online verkopen.
De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.
De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiële autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.
De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.
Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.
Wilt u gedetailleerde waarde van het voertuig L168TD, het aantal eigenaren of schade verleden willen inzien? Druk dan op onderstaande knop voor meer informatie.