Auto kenteken T470BP van het merk DODGE

We hebben het ingevoerde auto kenteken T470BP gevonden. Het voertuig is van het merk DODGE en de handelsbenaming is CHALLENGER. Deze Personenauto is ZWART en in het jaar 2014 voor het eerst geregistreerd in Nederland.
Merk
DODGE
Handelsbenaming
CHALLENGER
Voertuigsoort
Personenauto
APK vervaldatum
16-05-2026

De waarde inclusief bpm en btw van uw auto € 98.844,00 euro. U dient de auto met kenteken T470BP voor 16-05-2026 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken. Er zijn momenteel geen openstaande terugroepacties bekend voor uw auto met het kenteken T470BP.

auto

Algemeen

Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
Catalogusprijs
€ 98.844,00
Bruto BPM
65.578
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
kalender

Geschiedenis en APK

Laatste kilometerstand registratie
2024, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
15-02-2024
Eerste afgifte Nederland
Eerste toelating
01-07-2014
Vervaldatum APK
16-05-2026
Wacht op keuren
geschiedenis

Tijdslijn

terugroepactie

Terugroepacties

07-03-2018
Hersteld
De diodes in de dynamo kunnen defect raken. Meer informatie
05-09-2019
Hersteld
Als gevolg van langdurige temperatuurwisselingen en luchtvochtigheid kan het drijfgas in de passagiersairbag aangetast worden. Hierdoor kan tijdens activatie de behuizing van het opblaassysteem barsten. Meer informatie
gebreken

Geconstateerde gebreken APK

22-04-2024
1 x Richtingaanwijzers werkt niet (goed)
16-05-2023
1 x Dimlicht onjuist afgesteld
16-05-2023
1 x Dim-, grootlicht werkt niet (goed)
brandstof

1 Benzine - Brandstof/verbruik

Brandstofverbruik buiten
Brandstofverbruik gecombineerd
Brandstofverbruik stad
CO2 uitstoot gecombineerd
313 g/km
Emissiecode
5
Geluidsniveau rijdend
75 dB
Geluidsniveau stationair
86 dB
Netto maximum vermogen
280,00 kW
uiterlijk

Uiterlijk en inrichting

Inrichting
coupe
Eerste kleur
ZWART
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
5
Aantal deuren
2
Lengte
495 cm
Breedte
180 cm
technisch

Technisch

Type
Uitvoering
Aantal Cilinders
8
Cilinderinhoud
5.654 cm³
gewicht

Gewichten

Laadvermogen
Massa leeg voertuig
2.003 kg
Massa rijklaar
2.103 kg
Toegestane massa voertuig
2.495 kg
Max trekken geremd
Max trekken ongeremd
Max trekken autonoom geremd
Max trekken middanas geremd
Max trekken oplegger geremd
verkopen

Verkopen

Je kan de auto met kenteken T470BP gemakkelijk online verkopen.

De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.

De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiële autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.

De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.

Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.