Auto kenteken X338TZ van het merk VOLVO

We hebben het ingevoerde auto kenteken X338TZ gevonden. Het voertuig is van het merk VOLVO en de handelsbenaming is FH167006X2. Deze Personenauto is GEEL en in het jaar 2011 voor het eerst geregistreerd in Nederland.
Merk
VOLVO
Handelsbenaming
FH167006X2
Voertuigsoort
Personenauto
APK vervaldatum
31-03-2025

De waarde inclusief bpm en btw van uw auto € 117.798,00 euro. U dient de auto met kenteken X338TZ voor 31-03-2025 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken. Er zijn momenteel geen openstaande terugroepacties bekend voor uw auto met het kenteken X338TZ.

auto

Algemeen

Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
Catalogusprijs
€ 117.798,00
Bruto BPM
28.548
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
kalender

Geschiedenis en APK

Laatste kilometerstand registratie
2024, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
02-10-2024
Eerste afgifte Nederland
Eerste toelating
17-05-2011
Vervaldatum APK
31-03-2025
Wacht op keuren
geschiedenis

Tijdslijn

gebreken

Geconstateerde gebreken APK

06-03-2024
1 x Mistlicht afgeschermd
06-03-2024
1 x Remlichten aantal niet juist volgens voorschriften
brandstof

1 Diesel - Brandstof/verbruik

Brandstofverbruik buiten
Brandstofverbruik gecombineerd
Brandstofverbruik stad
CO2 uitstoot gecombineerd
Emissiecode
5
Geluidsniveau rijdend
78 dB
Geluidsniveau stationair
80 dB
Netto maximum vermogen
515,00 kW
uiterlijk

Uiterlijk en inrichting

Inrichting
kampeerwagen
Eerste kleur
GEEL
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
4
Aantal deuren
3
Lengte
1.200 cm
Breedte
255 cm
technisch

Technisch

Type
Uitvoering
Aantal Cilinders
6
Cilinderinhoud
16.123 cm³
gewicht

Gewichten

Laadvermogen
Massa leeg voertuig
20.140 kg
Massa rijklaar
20.240 kg
Toegestane massa voertuig
28.000 kg
Max trekken geremd
2.649 kg
Max trekken ongeremd
750 kg
Max trekken autonoom geremd
Max trekken middanas geremd
Max trekken oplegger geremd
verkopen

Verkopen

Je kan de auto met kenteken X338TZ gemakkelijk online verkopen.

De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.

De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiële autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.

De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.

Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.